perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

përshkruaj në gjermanisht

Fjalë: përshkruaj (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (3): beschreiben, darstellen, schildern
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht përshkruaj, përshkruaj në gjermanisht, beschreiben në shqip
përshkruaj në gjermanisht