perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

paguaj në gjermanisht

Fjalë: paguaj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (6): bezahlen, zahlen, abführen, quittieren, entrichten, büßen
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht paguaj, paguaj per klikim, paguaj online, paguaj me kartel, paguaj gjobat, paguaj digitalb online, paguaj në gjermanisht, bezahlen në shqip
paguaj në gjermanisht

Fjalë të ngjashme

shkruaj nje ditar çaj rusi