perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pajis në gjermanisht

Fjalë: pajis (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (15): abliefern, ausliefern, beibringen, beschafften, herbeischaffen, liefern, verschaffen, zuführen, zustellen, ausrüsten, ausstatten, beliefern, beziehen, versehen, versorgen
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht pajis, pajis cam, pajis arambol, mickael pagis, math pages, el pais, pajis në gjermanisht, abliefern në shqip
pajis në gjermanisht