perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pak në gjermanisht

Fjalë: pak (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (6): bisschen, gering, klein, wenig, etwas, wenige
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht pak, pakwheels, pak suzuki, pak nga te gjitha, pak navy, pak n save, pak në gjermanisht, bisschen në shqip
pak në gjermanisht