perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pallto në gjermanisht

Fjalë: pallto (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (16): belag, briefumschlag, decke, haut, hülle, jacke, kruste, kuvert, mantel, rinde, schale, überzug, umschlag, jackett, schutzumschlag, überzieher
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht pallto, pallto te ndryshme, pallto per gra, pallto per femra 2014, pallto per femra 2013, pallto per femra, pallto në gjermanisht, belag në shqip
pallto në gjermanisht