perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pambuk në gjermanisht

Fjalë: pambuk (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (3): baumwolle, baumwollen, watte
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht pambuk, zeynep pamuk, pamukkale, pamuk prenses oyunları, pamuk prenses izle, pamuk prenses, pambuk në gjermanisht, baumwolle në shqip
pambuk në gjermanisht