perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pasardhës në gjermanisht

Fjalë: pasardhës (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (3): erbe, gutsherr, nachfolger
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht pasardhës, pasardhës në gjermanisht, erbe në shqip
pasardhës në gjermanisht