perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pazar në gjermanisht

Fjalë: pazar (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (6): absatzmarkt, markt, marktplatz, platz, ring, messe
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht pazar, pazar vatan, pazar dizileri, pazar cuccok, pazar bg, pazar 53, pazar në gjermanisht, absatzmarkt në shqip
pazar në gjermanisht