perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

perde në gjermanisht

Fjalë: perde (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (12): gardine, vorhang, bettvorhang, store, bildschirm, leinwand, markise, rollladen, schirm, schleier, tuch, vorhandensein
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht perde, perde tirane, perde per salon, perde per lokale, perde per femije, perde per dhoma gjumi, perde në gjermanisht, gardine në shqip
perde në gjermanisht