perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

plëndës në gjermanisht

Fjalë: plëndës (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (3): bauch, leib, unterleib
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht plëndës, plëndës në gjermanisht, bauch në shqip
plëndës në gjermanisht