perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

plasë në gjermanisht

Fjalë: plasë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (18): höhle, kaff, loch, nest, aufbruch, bersten, bruch, explosion, kluft, riss, spalte, sprung, ritz, ritze, schramme, schlitz, spalt, nute
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht plasë, plasë në gjermanisht, höhle në shqip
plasë në gjermanisht