perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

po në gjermanisht

Fjalë: po (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (16): aber, doch, dagegen, dennoch, gleichwohl, indessen, jedoch, nichtsdestotrotz, nichtsdestoweniger, noch, trotzdem, allerdings, sondern, also, ja, so
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht po, pog, po vjen ai, po tshoh permas teksti, po tshoh permas, po te jemi bashke ne te dy lyrics, po në gjermanisht, aber në shqip
po në gjermanisht