perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

portë në gjermanisht

Fjalë: portë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (4): pforte, portal, tor, tür
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht portë, portë në gjermanisht, pforte në shqip
portë në gjermanisht

Fjalë të ngjashme

arij mousa bova ngase