perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pres në gjermanisht

Fjalë: pres (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (20): hauen, schneiden, ausschnitt, hieb, schnitt, abwarten, entgegensehen, erwarten, gewartet, warten, schnitzen, würfeln, abnehmen, abschneiden, kürzen, stutzen, harren, hoffen, aufschneiden, vermuten
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht pres, press tv, press release, press point albania, press online, press display, pres në gjermanisht, hauen në shqip
pres në gjermanisht