perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pritje në gjermanisht

Fjalë: pritje (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (10): abwarten, entgegensehen, warten, adoption, annahme, aufnahme, einlass, empfang, rezeption, übernahme
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht pritje, tavolina pritje, saloon pritje, sallon pritje, pritje te bukura, pritje poezi, pritje në gjermanisht, abwarten në shqip
pritje në gjermanisht

Fjalë të ngjashme

gt dalloj ligji 7501 pa titull