perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

provoj në gjermanisht

Fjalë: provoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (24): empfinden, erfahren, erleben, erproben, fühlen, probieren, prüfen, spüren, versuchen, anführen, angeführt, befehlen, befehligen, beweisen, demonstrieren, erweisen, führen, kommandieren, zeigen, ausprobieren, kosten, schmecken, verkosten, präsentieren
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht provoj, projov caap, projekt provoj, provoj në gjermanisht, empfinden në shqip
provoj në gjermanisht