perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pulë në gjermanisht

Fjalë: pulë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (3): henker, henne, huhn
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht pulë, pulë e pjekur, pulë e mbushur, pulë deti, pulë në gjermanisht, henker në shqip
pulë në gjermanisht