perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

puth në gjermanisht

Fjalë: puth (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (8): gesichtchen, kuss, mäulchen, mund, mündung, küssen, schmatzen, schnalzen
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht puth, puthkanda, puth punjabi, puth jattan de mp3, puth jattan de meaning, puth jattan de lyrics, puth në gjermanisht, gesichtchen në shqip
puth në gjermanisht

Fjalë të ngjashme

shell fcu ide kreative