perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pyll në gjermanisht

Fjalë: pyll (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (9): bor, forst, gehölz, holz, wald, bauholz, baumaterialien, hölzern, baum
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht pyll, pyll oecd, pyll canada, pull ups, pull up bar, pull and bear uk, pyll në gjermanisht, bor në shqip
pyll në gjermanisht