perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

qëndrueshëm në gjermanisht

Fjalë: qëndrueshëm (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (7): kuhstall, stall, viehstall, dauerhaft, stabil, ausgeglichener, gesetzt
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht qëndrueshëm, qëndrueshëm në gjermanisht, kuhstall në shqip
qëndrueshëm në gjermanisht