perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

qartë në gjermanisht

Fjalë: qartë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (6): ausdrücklich, ausgesprochen, deutlich, eindeutig, greifbar, merklich
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht qartë, qartë në gjermanisht, ausdrücklich në shqip
qartë në gjermanisht