perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rini në gjermanisht

Fjalë: rini (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (3): jugend, jugendlichkeit, jugendzeit
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht rini, rini yks, rini trans tv, rini sugianto, rini sailor moon, rini s bono, rini në gjermanisht, jugend në shqip
rini në gjermanisht

Fjalë të ngjashme

duhanpirja imi cornelius