perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rrëfim në gjermanisht

Fjalë: rrëfim (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (2): erzählung, geschichte
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht rrëfim, rrëfim në gjermanisht, erzählung në shqip
rrëfim në gjermanisht