perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rresht në gjermanisht

Fjalë: rresht (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (10): grad, regierung, regime, reihe, zeile, abfolge, folge, kette, kolonne, serie
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht rresht, rresht në gjermanisht, grad në shqip
rresht në gjermanisht