perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rri në gjermanisht

Fjalë: rri (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (11): bewohnen, bleiben, leben, wohnen, geblieben, halten, aufhalten, hausen, verweilen, weilen, dableiben
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht rri, rri zgjuar filma, rri zgjuar, rri play, rri pa gjum filma, rri malang, rri në gjermanisht, bewohnen në shqip
rri në gjermanisht

Fjalë të ngjashme

radio reloj ftoj 2011 bashkim resuli