perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rrotull në gjermanisht

Fjalë: rrotull (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (19): ringsum, um, circa, etwa, gegen, herum, nahezu, rings, rundherum, rundum, umher, ungefähr, fahrrad, kreis, rad, ring, runde, zirkel, rund
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht rrotull, vij rrotull, rrotull rrotull kjo dynja, rrotull pemes po vallzojme, rrotull i diellit rreth tokes, rrotull në gjermanisht, ringsum në shqip
rrotull në gjermanisht

Fjalë të ngjashme

mëngjes pas pilulës kanal d live