perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ruaj në gjermanisht

Fjalë: ruaj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (33): behüten, beschirmen, beschützen, schützen, verteidigen, bergen, geschont, achten, beaufsichtigen, bewachen, hüten, überwachen, wahrnehmen, aufbewahren, aufheben, behalten, bewahren, erhalten, speichern, verwahren, aufrechterhalten, aushalten, ausstehen, behaupten, ertragen, halten, stützen, unterhalten, unterstützen, vorgeben, wahren, beobachten, verhalten
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht ruaj, ruaj stilo, ruaj significado, ruaj meaning, ruaj inj, ruaj hakodesh wikipedia, ruaj në gjermanisht, behüten në shqip
ruaj në gjermanisht