perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shërbim në gjermanisht

Fjalë: shërbim (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (18): dienst, andacht, gottesdienst, amt, arbeit, aufgabe, büro, gebühr, ladung, pflicht, schuldigkeit, verpflichtung, bedienung, dienstleistung, service, gefallen, gefälligkeit, abteilung
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht shërbim, shërbim në gjermanisht, dienst në shqip
shërbim në gjermanisht

Fjalë të ngjashme

organ music vuajtje ne islam