perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shok në gjermanisht

Fjalë: shok (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (16): amtsbruder, bekannter, freund, freundin, genosse, kamerad, kameradin, kollege, kollegin, kumpan, kumpel, mitarbeiter, partner, begleiter, gefährte, geselle
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht shok, shok sandesh, shok industries, shockwave keeps crashing, shockwave flash has crashed download, shockwave flash has crashed, shok në gjermanisht, amtsbruder në shqip
shok në gjermanisht