perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shoqëri në gjermanisht

Fjalë: shoqëri (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (8): gemeinde, gesellschaft, assoziation, genossenschaft, verein, vereinigung, firma, kompanie
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht shoqëri, shoqëri në gjermanisht, gemeinde në shqip
shoqëri në gjermanisht