perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shpëtoj në gjermanisht

Fjalë: shpëtoj (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (4): befreien, entledigen, erlösen, freilassen
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht shpëtoj, shpëtoj në gjermanisht, befreien në shqip
shpëtoj në gjermanisht