perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shpatë në gjermanisht

Fjalë: shpatë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (3): degen, säbel, schwert
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht shpatë, shpatë në gjermanisht, degen në shqip
shpatë në gjermanisht