perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shtet në gjermanisht

Fjalë: shtet (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (21): herrschaft, land, reich, staat, verfassung, anordnung, lage, situation, stand, standort, stellung, umstand, zustand, bedingung, beschaffenheit, bestand, kondition, phase, statur, status, verfasser
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht shtet, shteti web, shtet ne shba, shtet ne azi, shtet ne ameriken qendrore, shtet ne afrike, shtet në gjermanisht, herrschaft në shqip
shtet në gjermanisht

Fjalë të ngjashme

flash games this is noizy