perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shtresë në gjermanisht

Fjalë: shtresë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (13): bett, lager, stand, bord, deck, flöz, lage, lagerstätte, schicht, verdeck, verbindungspunkte, betten, bettstelle
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht shtresë, shtresë në gjermanisht, bett në shqip
shtresë në gjermanisht