perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

sot në gjermanisht

Fjalë: sot (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (2): heute, heutzutage
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht sot, sot news, sot ne parlamentin shqiptar, sot ne parlament, sot ne kuvend, sot jam 20 vjec, sot në gjermanisht, heute në shqip
sot në gjermanisht