perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

sulm në gjermanisht

Fjalë: sulm (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (15): anfall, angriff, ansturm, attacke, sturm, zugang, zutritt, anwandlung, überfall, überfallen, überrumpeln, sturmangriff, offensive, belästigung, herausforderung
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht sulm, summertime sadness lyrics, summer wine lyrics, summer wine, summer schools in europe 2014, summer school, sulm në gjermanisht, anfall në shqip
sulm në gjermanisht