perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tërbim në gjermanisht

Fjalë: tërbim (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (14): arger, ärger, ärgernis, grimm, raserei, unwille, wut, zorn, schal, torheit, wahn, wahnsinn, tollwut, wüste
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht tërbim, tërbim në gjermanisht, arger në shqip
tërbim në gjermanisht