perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tash në gjermanisht

Fjalë: tash (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (5): derzeit, jetzt, nun, nunmehr, sofort
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht tash, tashoakley, tash tv, tash stanmore, tash sefton, tash ma tash, tash në gjermanisht, derzeit në shqip
tash në gjermanisht

Fjalë të ngjashme

tokë për shitje drini i bardhë