perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tjetër në gjermanisht

Fjalë: tjetër (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (7): andere, anders, sonstig, zweit, zweite, anderen, verschieden
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht tjetër, tjetër në gjermanisht, andere në shqip
tjetër në gjermanisht

Fjalë të ngjashme

herët a vonë histori me te qime