perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tog në gjermanisht

Fjalë: tog (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (8): haufen, schar, stapel, berg, masse, scheiterhaufen, schicht, stoß
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht tog, top gear, tog wot, tog wiki, tog wears, tog shop, tog në gjermanisht, haufen në shqip
tog në gjermanisht