perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tokë në gjermanisht

Fjalë: tokë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (21): boden, erdboden, erde, gebiet, gegend, land, landstrich, region, inland, staat, erdteil, festland, kontinent, feld, gelände, terpentin, terrain, erdung, grund, welt, fußboden
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht tokë, tokë për shitje, tokë ne shitje kosovë, tokë ne shitje, tokë e përgjakur, planeti tokë, tokë në gjermanisht, boden në shqip
tokë në gjermanisht

Fjalë të ngjashme

portal muzikor oxhak modern