perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tregtar në gjermanisht

Fjalë: tregtar (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (7): geschäftsmann, händler, kaufmann, geschäftlich, kommerziell, käufer, kaufmännisch
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht tregtar, tregtar flamujsh wikipedia, tregtar flamujsh vepra, tregtar flamujsh tregime, tregtar flamujsh subjekti, tregtar flamujsh pdf, tregtar në gjermanisht, geschäftsmann në shqip
tregtar në gjermanisht