perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tringëllin në gjermanisht

Fjalë: tringëllin (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (10): klingen, lauten, schallen, anrufen, geläutet, klingeln, läuten, nennen, rufen, telefonieren
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht tringëllin, tringëllin në gjermanisht, klingen në shqip
tringëllin në gjermanisht