perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tufë në gjermanisht

Fjalë: tufë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (19): anhäufung, bund, bündel, cluster, gruppe, gruppierung, haufen, büschel, traube, noppe, ballen, packung, paket, reisigbündel, strauß, blumenstrauß, gebinde, gewinde, garbe
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht tufë, tufë në gjermanisht, anhäufung në shqip
tufë në gjermanisht