perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tufan në gjermanisht

Fjalë: tufan (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (6): gewitter, sturheit, sturm, ungewitter, unwetter, sturmwind
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht tufan, tufan ski resort, tufan rugs, tufan in english, tufan erginbilgic, tufan apartments dalyan, tufan në gjermanisht, gewitter në shqip
tufan në gjermanisht