perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

turp në gjermanisht

Fjalë: turp (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (4): blamage, scham, schande, schmach
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht turp, turp video, turp syndrome, turp surgery, turp side effects, turp recovery, turp në gjermanisht, blamage në shqip
turp në gjermanisht

Fjalë të ngjashme

njoh mouelle