perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vëmendje në gjermanisht

Fjalë: vëmendje (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (15): acht, achtung, aufmerksamkeit, obacht, achtsamkeit, anmerkung, äußerung, beachtung, bemerkung, beobachtung, betracht, betrachtung, note, notiz, vermerk
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht vëmendje, vëmendje në gjermanisht, acht në shqip
vëmendje në gjermanisht

Fjalë të ngjashme

astar air cargo dashuri e ndaluar