perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

valë në gjermanisht

Fjalë: valë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (4): schwall, welle, woge, wellenförmig
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht valë, valë në gjermanisht, schwall në shqip
valë në gjermanisht