perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

varg në gjermanisht

Fjalë: varg (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (31): abfolge, aufeinanderfolge, folge, gang, kette, kurs, kursus, lauf, lehrgang, reihe, serie, strich, fessel, fesseln, bahn, kleinbahn, lage, runde, schlange, schweif, grad, regierung, regime, zeile, satz, spalier, vers, gedicht, poem, poesie, kettchen
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht varg, varg vikernes wife, varg vikernes racist, varg vikernes quotes, varg vikernes meme, varg vikernes blog, varg në gjermanisht, abfolge në shqip
varg në gjermanisht

Fjalë të ngjashme

ulcinj stoj mish vici