perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

varr në gjermanisht

Fjalë: varr (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-gjermanisht
Përkthime (3): grab, gruft, grabmal
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: gjermanisht varr, veer movie, varr v2000, varr technologies, varr snedaker, varr ne enderr, varr në gjermanisht, grab në shqip
varr në gjermanisht

Fjalë të ngjashme

zbritje ne hene afro ninja